Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS

opublikowane: 16 maj 2022, 00:36 przez witoszyce szkola
12 maja na stadionie OKF w Górze odbył się turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w powiecie górowskim zgłosiły się tylko trzy szkoły: SP1; SP3 oraz nasi reprezentanci. Mimo ogromnej woli walki i determinacji nie udało nam się nawiązać równej walki z górowskimi drużynami. Reprezentacja naszej szkoły walcząca w składzie: Mikołaj Zarzycki, Tomasz Kaźmierczak, Miłosz Łomnicki, Aleksander Kaczor, Wiktor Matyjewicz, Mateusz Drozdalski, Adrian Łasisz i Natalia Duchniak zajęła w turnieju trzecie miejsce.

Gratuluję postawy na boisku!
                                                                                                                                                                                                            Marta Hołownia-Dziewic