III Koncert muzyczny

opublikowane: 13 gru 2016, 13:00 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 gru 2016, 13:01 ]
Dnia 13.12.2016r. w naszej szkole odbył się III Koncert muzyczny. Koncert ten był  przeglądem twórczości naszej społeczności szkolnej. Uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali się w swoim repertuarze. I tak:

Grupa przedszkolna Smerfy - zatańczyła taniec "Wiewióreczka mała";
Grupa przedszkolna Kubusie - zaśpiewała piosenkę "Dziadzio Mikołaj";
I klasa - zaśpiewała piosenkę "Przybądź Mikołaju";
II klasa - wykonała taniec ze wstążkami do piosenki "Alleluja";
III klasa - piosenka "Nasza klasa";
                                                      IV klasa piosenka - "Nie miały aniołki";
                                                      V klasa - piosenka "Rock and Roll";
                                                      VI klasa - piosenka "To przykazanie".

Wszystkie utwory zostały pięknie wykonane.
Koncert bardzo wszystkim się podobał. Było to przyjemne uczucie dla ducha posłuchać sobie takiej fenomenalnej muzyki w wykonaniu naszych uczniów.

Lilia Burdziłowska