INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

opublikowane: 6 wrz 2020, 06:08 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 6 wrz 2020, 06:14 ]
1 września społeczność naszej szkoły uroczyście powitała kolejny rok szkolny po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie. W związku z pandemią koronawirusa rozpoczęcie roku szkolnego miało inny przebieg niż dotychczas.  Nie było uroczystego apelu. Uczniowie poszczególnych klas spotkali się w wyznaczonych salach tylko z wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, zapoznali z zasadami, jakie będą obowiązywać w naszej szkole, by wszyscy byli zdrowi, bezpieczni, a tym samym radośni i szczęśliwi. Uczniowie wysłuchali online inauguracyjnego przemówienia Dyrektora szkoły pana Leszka Steckiego. Dyrektor gorąco powitał wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi, życząc wszystkim dobrego roku. Po spotkaniu w klasach delegacja naszej szkoły złożyła kwiaty pod Pomnikiem Wolności w Górze w związku z przypadającą 81. rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego  i  sukcesów w nauce.