IV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

opublikowane: 16 lis 2019, 14:45 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 18 lis 2019, 03:31 ]
14 listopada 2019 r. odbyła się już „IV Spartakiada Przedszkolaka" zorganizowana  przez ZSPiP w Witoszycach. Spartakiadzie patronuje Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz. Współorganizatorami Spartakiady byli: KRUS Placówka Terenowa  w Górze, Państwowa Inspekcja Pracy we Wrocławiu oraz Firma OSI POLAND FOODWORKS w Chróścinie. Do sportowej rywalizacji stanęły dzieci z sześciu przedszkoli gminy Góra: Przedszkola Publicznego nr 1w Górze, Przedszkola Publicznego nr 3w Górze, Przedszkola Niepublicznego „Akademia Malucha” w Górze, Przedszkola w Czerninie, Przedszkola w Ślubowie, Przedszkola w Witoszycach. Najmłodsi wzięli udział w różnych dyscyplinach, mierząc się w sześciu konkurencjach: między innymi slalomie z piłką, wyścigu rydwanów, biegu z piłką, rzutu do celu. Konkurencję niespodziankę przygotowały Pani Natalia Bartkowiak oraz Justyna Jasińska reprezentujące Firmę OSI POLAND FOODWORKS, podczas której dzieci musiały wykazać się znajomością języka angielskiego. Czas między konkurencjami uświetniały występy przedszkolaków - tańce i piosenka. Duchowi zdrowej rywalizacji towarzyszyło dużo radości, uśmiechów, okrzyków, a przede wszystkim zabawa, czyli najważniejszy element imprezy. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami i w nagrodę za sportową rywalizacje  wszystkie drużyny otrzymały nagrody, dyplomy i puchary ufundowane przez: Burmistrz Góry, współorganizatorów oraz Radę Rodziców ZSPiP w Witoszycach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Spartakiady.

Maria Kołtowska