IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

opublikowane: 5 paź 2019, 12:18 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 8 lut 2020, 12:17 ]
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, którą przeprowadziliśmy w naszej szkole już po raz czwarty. Jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. W naszej szkole już od poniedziałku 30.09 trwały przygotowania do ŚDTM. Zostały przygotowane plakaty, gazetki oraz materiały. Zostały powołane komisje egzaminacyjne. 4.10.2019 r. podczas przerw uczniowie byli egzaminowani z tabliczki mnożenia przez dwie komisje egzaminacyjne. Zdający egzamin otrzymali imienną legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia. W czasie lekcji uczniowie pisali test, który wyłaniał klasowego mistrza tabliczki mnożenia. I tak w klasie IV mistrzem tabliczki mnożenia została Maja Zdebska, w klasie V - Zuzanna Urbaniak, w klasie  VI - Filip Siekanowicz, w klasie VII - Zuzanna Ślosarczyk  a w klasie VIII - Martyna Wróbel.
Gratulujemy mistrzom!

Lilia Burdziłowska