Jasełka dla przedszkola

opublikowane: 29 gru 2016, 13:07 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 29 gru 2016, 13:09 ]
Uczniowie klasy I, II oraz III we wtorek 20 grudnia 2016 roku postanowili zrobić świąteczną niespodziankę dla przedszkolaków z grupy „Kubusie”, „Smerfy” oraz dla dwóch grup przedszkolnych z Przedszkola nr 3 im. Jasia i Małgosi w Górze i wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich wychowawców: Pani Barbary Czarnej, Pani Marzeny Rogasik i Pani Małgorzaty Szylin Jasełka, do których pilnie się przygotowywali. Przedstawienie było bardzo wyjątkowe. Młodzi artyści w swoich pięknych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów klas I – III. Mali artyści wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
Jasełka zachwyciły wszystkich obecnych, a uczniom klasy I, II i III należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, dzięki nim poczuliśmy wszyscy wspaniałą, świąteczną atmosferę. Gratulujemy uczniom oraz wychowawcom klas I – III podbiliście serca zgromadzonej widowni.
Było nam bardzo miło zintegrować się z dziećmi  z Przedszkola Nr 3 im. Jasia  Małgosi w Górze. Dziękujemy !!!

Ewa Pieprzyk