Jasełka klas I-III.

opublikowane: 18 gru 2016, 13:11 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 18 gru 2016, 13:13 ]

Dnia 16.12.2016 r. uczniowie klas I- III wprowadzili wszystkich w świąteczny klimat Bożego Narodzenia. Uczniowie w przygotowanych kostiumach i scenografii  przedstawili scenę narodzin Jezusa Chrystusa.

Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem przestawili swoje role. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, oraz aniołów przeplatana była kolędami.

Na zakończenie części artystycznej wszyscy otrzymali gromkie brawa od przybyłego pana Dyrektora Leszka Steckiego oraz  rodziców.

Po  Jasełkach odwiedził dzieci  długo wyczekiwany  Święty  Mikołaj, który przywiózł ze sobą prezenty. Po otrzymaniu prezentów wykonano pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

Podczas spotkania dzieci bawiły się, tańczyły  z Mikołajem i Śnieżynką w miłej świątecznej atmosferze.

Bardzo dziękujemy rodzicom  za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Życzymy spokojnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Barbara Czarna

Małgorzata Szylin