Jasełka szkolne

opublikowane: 20 gru 2019, 02:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 20 gru 2019, 08:40 ]
20 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się jasełka. Przygotowali je uczniowie klas I-III pod opieką pań: Barbary Czarnej, Małgorzaty Szylin i Marzeny Rogasik. W przedstawieniu uczniowie ukazali tradycyjną scenkę o narodzinach Jezusa w ubogiej stajence i spieszących złożyć mu pokłon pasterzach i królach.
Po zakończeniu jasełek głos zabrała Pani Marta Łuczak Przewodnicząca Rady Rodziców, która przedstawiła wyniki konkursu na najładniej udekorowaną klasę. Miejsce I w kategorii Przedszkole i klasy I-III zwyciężyła grupa przedszkolna Kubusie i klasa I. Natomiast  w kategorii klas IV-VIII wygrała klasa VIII. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe. W dalszej części odbył się koncert muzyczny, podczas którego dzieci z przedszkola i uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje umiejętności w piosenkach i tańcach. W tym uroczystym dniu zostały także rozdane dyplomy ucznia miesiąca za miesiąc listopad oraz dyplomy za konkursy w programie edukacyjnym EduNect. Na zakończenie Pani Agnieszka Wesołowska w imieniu Dyrektora złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Lilia Burdziłowska