„KODOWANIE NA DYWANIE” – ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

opublikowane: 26 mar 2018, 09:11 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 28 mar 2018, 01:20 ]
W dniu 26 marca 2018 r. uczniowie klasy pierwszej gościli na zajęciach swoich Rodziców. Zajęcia miały na celu pokazanie Rodzicom różnych sposobów wykorzystania maty oraz kolorowych kubeczków w czasie zabaw dydaktycznych. Podczas zajęć uczniowie doskonalili orientację w przestrzeni, spostrzegawczość oraz umiejętność odczytywania współrzędnych na macie. Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem układali wzory na podstawie komend słownych oraz budowali wieże z kolorowych kubeczków według otrzymanego wzoru. Podczas zajęć również Rodzice mogli ułożyć wieżę z kolorowych kubeczków oraz obrazek według instrukcji czytanej przez nauczyciela.

Dziękuję Rodzicom za poświęcony czas i wspólną zabawę.

Małgorzata Szylin