Koncert Muzyczne Wygibasy

opublikowane: 14 mar 2018, 06:25 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 mar 2018, 09:32 ]

14 marca odbył się koncert w wykonaniu artystów z Centrum Edukacji Atut pt: "Muzyczne wygibasy". W zabawnych utworach pana Przemka Mazurka uczniowie poznali kolorową sowę, dowiedzieli się gdzie wędrują słoń i krokodyl, a także do czego w domu są potrzebne pudełka. Nie zabrakło również wygibasów przy muzyce granej na gitarze akustycznej, basowej, ukulele czy kazoo. Był to koncert pełen żywiołowych piosenek z ciekawymi, autorskimi tekstami. Po koncercie odbyło się pożegnanie Pani Anny Sosińskiej, której Dyrektor Leszek Stecki podziękował za wieloletnią pracę, za wysiłek i trud wychowawczy. Uczniowie podziękowali Pani Ani za każde dobro, uśmiech i życzliwość, którymi ich darzyła i życzyli, by każdy nowy dzień przyniósł Pani radość, szczęście i spokój.  Podczas koncertu zostały wręczone dyplomy ucznia miesiąca lutego. Najlepszymi uczniami zostali:

Grupa Kubusie - Alan Wiśniewski
Grupa Smerfy - Oliwier Stark