Koncert muzyczny

opublikowane: 25 sty 2023, 01:09 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 25 sty 2023, 23:14 ]
24 stycznia gościliśmy artystów z Lubuskiego Biura koncertowego Orfeusz.
Z muzyczną opowieścią  Śladami Kolumba przenieśliśmy się z nimi na Karaiby, Kubę i Puerto Rico. Przy akompaniamencie gitary, saksofonu sopranowego, kontrabasu, bębenków, grzechotek wykonawcy zaprezentowali nam utwory: guantanamera, cha - cha, bolero, lambada.
Po koncercie uczniowie klasy IV Kinga Kurzawa i Jakub Pieniak oraz klasa VI otrzymali  dyplomy i opaski sportowe na rękę za wykonanie makiety w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym " Kolejowe ABC", nastąpiło także wręczenie dyplomów dla najlepszych przedszkolaków miesiąca grudnia.

Barbara Czarna