Koncert muzyczny "Blacha to brzmi dumnie, czyli o trąbce, puzonie i tubie”.

opublikowane: 28 lis 2018, 10:03 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 28 lis 2018, 10:04 ]
19 listopada br. odbył się drugi w tym roku szkolnym koncert muzyczny pt. "Blacha to brzmi dumnie, czyli o trąbce, puzonie i tubie”. Tym razem Królowa Muzyka opowiedziała słuchaczom, jak z metalowej rurki i blaszanych kapeluszy wyczarowała trzy niezwykłe instrumenty: trąbkę, puzon i tubę.

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaciekawieniem poznawali te instrumenty i wysłuchali utworów muzycznych wykonywanych przez artystów.

Po koncercie przyszedł czas na podsumowanie konkursów.

Pani Małgorzata Szylin wręczyła dyplomy za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ja patriota” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wąsoszu oraz w konkursie plastycznym „Wspomnienia z wakacji” organizowanym przez Dom Kultury w Górze.

Pani Maria Kołtowska wręczyła nagrody za zajęcie II miejsca w XXV Ogólnopolskim Biegu Niepodległościowym dla Jana Kaźmierczaka.

Opiekunki SKO wręczyły nagrody „Dusigrosza miesiąca” w ramach akcji październik miesiącem oszczędzania:

I miejsce: Martyna Grabowska – klasa II

I miejsce: Aleksander Mrowiec – klasa II

II miejsce: Laura Łuczak – klasa I

Pani Lilia Burdziłowska wręczyła dyplomy za Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Następnie wręczono tytuły Mistrza Przedszkola oraz Ucznia Miesiąca dla :

Grupa Kubusie – Julia Pieprzyk

Grupa Smerfy – Kinga Kurzawa