Koncert muzyczny "Rusałka"

opublikowane: 1 gru 2022, 00:11 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 gru 2022, 00:13 ]
W czwartek 29.11.2022 r. odbył się kolejny koncert muzyczny. Dzięki muzykom z Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz", dzieci miały możliwość wysłuchania muzyki z krainy Słowian. Była to muzyczna opowieść o Rusałce, nimach, wiedźmie i nieszczęśliwej miłości. Utwory były grane na różnych instrumentach, między innymi na skrzypcach i wiolonczeli. W przerwach między utworami artysta prowadzący koncert, wprowadzał w ciekawy sposób dzieci i młodzież w świat granych utworów.

Magdalena Chociaj