Koncert Włoskie Przeboje

opublikowane: 28 kwi 2017, 04:02 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 28 kwi 2017, 04:04 ]
27 kwietnia mogliśmy po raz kolejny wysłuchać koncertu w wykonaniu artystów z Centrum Edukacji ATUT. Tym razem artyści zabrali uczniów w sentymentalną podróż do Włoch i zaprezentowali słynne stare włoskie przeboje. Podczas koncertu uczniowie mieli okazję nauczyć się włoskich słówek i potraw a także tańca. Uczniowie chętnie włączyli się we wspólne  śpiewy.
Po koncercie zostały wręczone dyplomy dla uczniów miesiąca marca.
Oto nagrodzeni:
Kubusie - Jan Zdebski