Konkurs "Bezpieczne dzieciństwo w gospodarstwie rolnym"

opublikowane: 22 lis 2017, 12:49 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 lis 2017, 12:52 ]

W dniu 22.11.2017 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu „Bezpieczne dzieciństwo w gospodarstwie rolnym”, w którym udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej, pt. „Bezpieczne dzieciństwo w gospodarstwie rolnym”. Konkurs zorganizowany był przez Placówkę Terenową KRUS w Górze, Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy O/Legnica, PKO BP Oddział 1 w Górze, OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w Chróścinie. Patronat honorowy nad konkursem objęła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Kolibek – Kierownik PT KRUS w Górze, Hanna Szalkowska – Referent PT KRUS w Górze, Jacek Grygorowicz – radca PIP w Legnicy, Aleksandra Gul-Kępska – specjalista ds. marketingu OSI Poland Foodworks Sp. z o.o., Leszek Stecki – Dyrektor ZSPiP w Witoszycach dokonała oceny  prac i wyłoniła zwycięzców, którymi zostali:

Julia Maksymczuk - kl V,
Dobrosława Kwartnik - kl VI,
Maria Bobela - kl VII,

Wyróżnienie otrzymali Jakub Banaszak i Nadia Łasisz.

Nagrody wręczyła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz Kierownik PT KRUS w Górze Anna Kolibek.

Podczas podsumowania zostały zaprezentowane zwycięskie prace.

Lilia Burdziłowska