Konkurs biblioteczny „Wiersz malowany obrazem”.

opublikowane: 25 paź 2022, 00:17 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 25 paź 2022, 04:26 ]

W ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”, przeprowadzono i rozstrzygnięto konkurs biblioteczny „Wiersz malowany obrazem”. Na konkurs wpłynęło 9 prac uczniów klas I-III, które spełniały kryteria zawarte w regulaminie. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce zajął Jan Dąbrowski z klasy I, który wykonał pracę do wiersza Jana Brzechwy „Kaczka dziwaczka”

II miejsce zajęła Julia Świrska z klasy I, która wykonała pracę do wiersza Marii konopnickiej „Jesienią”

III miejsce zajął Alan Rubis z klasy III, który wykonał pracę do wiersza Jana Brzechwy „ Jajko”

Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Agnieszka Wesołowska