Konkurs Matematyczno-Finansowy 2020 Edunect dla klas IV-VIII

opublikowane: 5 cze 2020, 09:15 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 cze 2020, 15:32 ]
W dniu 26 maja  19 uczniów wzięło udział w konkursie matematyczno-finansowym na platformie EduNect.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych uczniów, popularyzacja matematyki wśród uczniów, a także mobilizowanie i motywowanie uzdolnionej młodzieży do rozwiązywania problemów matematycznych z życia codziennego.

Wyniki konkursu szkolnego:

W kategorii klas IV-V

I miejsce Zuzanna Urbaniak
II miejsce Mateusz Łabiński
III miejsce Bartosz Marciniszyn

W kategorii klas VI-VIII

I miejsce Wiktor Matyjewicz
II miejsce Katarzyna Urbaniak
III miejsce Marcin Kubiński

Zuzanna Urbaniak uzyskała 33 miejsce  w Polsce na 351 w kategorii klas IV-V.
Wiktor Matyjewicz uzyskał 13 miejsce  w Polsce na 465 w kategorii klas VI-VIII.
Katarzyna Urbaniak uzyskała 30 miejsce w Polsce na 465 w kategorii klas VI-VIII.

Serdecznie gratuluję!

Lilia Burdziłowska