Konkurs multimedialny "Bezpieczne dzieciństwo w gospodarstwie rolnym"

opublikowane: 16 paź 2017, 05:40 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 17 paź 2017, 03:10 ]
Organizatorami konkursu są: Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we Wrocławiu, w którego imieniu działa Placówka terenowa w Górze, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy Oddział w Legnicy, PKO BP Oddział 1 w Górze, OSI Poland Foodworks sp z o.o. w Chróścinie.
Patronat honorowy: Pani Irena Krzyszkiewicz  Burmistrz Góry.
Konkurs kierowany jest do uczniów klas V-VII. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń, który do 15 listopada 2017r. wykona prezentację multimedialną na temat: "Bezpieczne dzieciństwo w gospodarstwie rolnym". Prezentacja multimedialna nie może przekroczyć 14 slajdów, czas prezentacji nie może przekroczyć 15 minut. Gotową pracę należy przesłać drogą elektroniczną do Placówki Terenowej KRUS w Górze na adres hanna.szalkowska@krus.gov.pl od 16 października 2017 r. do 15 listopada 2017 r. do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje w pliku poniżej.

Ċ
witoszyce szkola,