Aktualności‎ > ‎

Konkurs multimedialny organizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

opublikowane: 22 paź 2018, 03:33 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 25 paź 2018, 02:39 ]
19 października w Filii Biblioteki w Czerninie odbył się finał konkursu informatycznego na prezentację multimedialną pt: „ZIEMIA GÓROWSKA WCZORAJ I DZIŚ”, który był organizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorem konkursu była Burmistrz Góry a współorganizatorami Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Czerninie i Filia Biblioteki w Czerninie. Uczennica naszej szkoły Julia Maksymczuk uzyskała II miejsce w
kategorii klas IV-VI.


                                                                                                                                 Serdecznie gratuluję!!
                                                                                                                                    Lilia Burdziłowska

Comments