Konkurs na plakat promujący Matematykę "Ziemia się liczy"

opublikowane: 8 cze 2020, 08:58 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 8 cze 2020, 09:02 ]
Z okazji Dnia Matematyki 2020 został zorganizowany  konkurs dla uczniów klas IV-VIII na plakat promujący matematykę pod hasłem "Ziemia się liczy". Celem konkursu była promocja matematyki wśród młodych ludzi, pogłębianie i wykorzystanie umiejętności plastycznych, popularyzacja wiedzy o matematyce jak i upowszechnienie korzyści płynących z nauki i wykorzystania matematyki.  Komisja w składzie: Lucyna Sozańska, Wioletta Koszacka-Gęstwa oraz Lilia Burdziłowska oceniła prace, które wpłynęły na konkurs.

Oto wyniki:

I miejsce - Tomasz Kaźmierczak