KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT PROMUJĄCY FILIĘ BIBLIOTECZNĄ W CHRÓŚCINIE

opublikowane: 30 paź 2019, 00:29 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 31 paź 2019, 01:25 ]
Dnia 29.10.2019r. w Filii Bibliotecznej w Chróścinie odbyło się podsumowanie konkursu na plakat promujący Filię Biblioteczną w Chróścinie. Organizatorem konkursu była Filia Biblioteczna w Chróścinie, Biblioteka Miejska w Górze oraz  Stowarzyszenie Młodzi Młodym w Górze.

Celem konkursu była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, a także rozwijanie kreatywności   i wrażliwości artystycznej u dzieci i młodzieży.

Konkurs skierowany był do przedszkoli z Gminy Góra,

- szkół podstawowych klas I-III,

-szkół podstawowych klas IV- VIII oraz szkół średnich z Gminy Góra.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

Grupa wiekowa klasy I-III: - opiekun Małgorzata Szylin

- Hanna Kaźmierczak,

-Martyna Grabowska,

-Zuzanna Góral;

Grupa wiekowa klasy IV-VIII- opiekun Lucyna Sozańska

- Katarzyna Urbaniak

- Zuzanna Urbaniak,

- Natalia Duchniak

- Klaudia Huzar,

-Maja Zdebska

- Martyna Wróbel

Dziękujmy i gratulujemy wszystkim laureatom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Lucyna Sozańska