Konkurs Przyrodniczy

opublikowane: 27 lis 2017, 09:02 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 27 lis 2017, 09:04 ]
W dniu 22listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny Gminnego Konkursu Przyrodniczego Bliżej Natury pt. Cztery żywioły: woda, powietrze,ziemia, ogień.
Konkurs ma na celu  promowanie postaw ekologicznych, odpowiedzialności ekologicznej, właściwych postaw dzieci i młodzieży wobec środowiska oraz stworzenie możliwości szlachetnej rywalizacji uczniów. Do eliminacji szkolnych  przystąpiło 13 uczniów z klas IV -VI.
  W wyniku zaciętej rywalizacji prawo reprezentowania naszej szkoły podczas Gminnego Konkursu, który odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 w ZSPiP w Ślubowie wywalczyły najlepsze zawodniczki:
1. Karolina Lak
2. Martyna Wróbel
3. Natalia Banasiewicz
4. Julia Maksymczuk

Gratuluję, życzę powodzenia na wyższym szczeblu konkursu.

Czesława Zabłocka nauczyciel przyrody