KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY - CERTYFIKAT

opublikowane: 7 maj 2020, 04:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 maj 2020, 04:37 ]
W II semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klasy III brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Program ten poświęcony był tematyce ekologicznej. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak troszczyć się o środowisko naturalne, poznali podstawowe zasady ekologii i dowiedzieli się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznali korzyści płynące z ruchu. Za udział w programie uczniowie otrzymali certyfikat „KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY”.

Małgorzata Szylin

Ċ