Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka.Plus

opublikowane: 7 lut 2020, 08:56 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 lut 2020, 09:51 ]
8 listopada uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus. Konkurs  pozwala  pobudzić  ducha olimpijskiej rywalizacji i dzięki temu staje się sposobem podnoszenia matematycznych umiejętności uczniów w naszej szkole.  Laureatami w tym konkursie zostali: Natalia Duchniak, Tomasz Kaźmierczak oraz Wiktor Matyjewicz.

Serdecznie gratuluję!!!
                                                                                                                                       Lilia Burdziłowska