LEKCJA PRZYRODY W OGÓDKU WARZYWNYM

opublikowane: 12 wrz 2022, 23:23 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 wrz 2022, 03:30 ]
Dnia 12 września 2022 r. klasa III wybrała się na lekcję przyrody do ogródka warzywnego swojej koleżanki Oli. Podczas tej lekcji uczniowie utrwalili sobie nazwy wszystkich rosnących tam warzyw. Wszyscy uczniowie doskonale potrafili wskazać części jadalne warzyw znajdujących się w ogródku. Uczniowie dowiedzieli się również co to są rośliny okopowe, oleiste oraz włókniste. Po powrocie do szkoły dzieci wzbogacone o wiadomości na temat roślin uprawianych w ogródku bez problemu wykonały powierzone im zadania.

M. Szylin