"Mała książka - wielki człowiek"

opublikowane: 21 lis 2022, 03:38 przez witoszyce szkola
W bieżącym roku szkolnym, w ramach projektu finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Książki prowadzi kolejną edycję kampanii, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, w różnych grupach wiekowych. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy rozpoczynają naukę w szkole. Pragniemy ich zachęcić do częstego sięgania po książki i regularnego czytania, zarówno samodzielnego, jak i z udziałem najbliższych - rodziców, dziadków, opiekunów, nauczycieli. Aby zrealizować ten istotny cel, każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał specjalną Wyprawkę Czytelniczą.

Barbara Czarna