Międzynarodowy Dzień Kropki.

opublikowane: 16 wrz 2022, 02:40 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 wrz 2022, 04:17 ]
15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Brzmi to banalnie, zabawnie, a może nawet niedorzecznie. Jednak dzień ten związany jest z kreatywnością i odkrywaniem talentów, które drzemią w każdym z nas.

Wszystko zaczęło się od książeczki pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka” Peter H. Reynolds. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły przygotowali kropkowe przebrania oraz stworzyli wyjątkowe kropki aby pokazać własną kreatywność. Dzięki tym pracom stworzyli wspólne, kropkowe dzieło sztuki, pokazując, że każdy z nas jest niepowtarzalny.

Każdy jest wyjątkowy i kropka!