MIKOŁAJKI W KLASIE PIERWSZEJ

opublikowane: 4 gru 2020, 13:40 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 4 gru 2020, 14:03 ]
4 grudnia uczniów klasy pierwszej odwiedził Mikołaj. Nie były to jednak odwiedziny takie jak co roku ze względu na pandemię i nauczanie online. Podczas pierwszej lekcji odwiedził pierwszaki Pan Dyrektor Leszek Stecki i oznajmił, że rano do szkoły przybył Mikołaj i zostawił dla nich prezenty, które będą mogli odebrać ich rodzice. Radość wśród uczniów była wielka a uśmiech gościł na ich twarzach do końca dnia. Tego dnia podczas lekcji dzieci obejrzały film przedstawiający prawdziwą historię św. Mikołaja, narysowały jego portret oraz tańczyły przy piosenkach o Mikołaju.

Ten dzień mimo, że nietypowy pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy I.

M. Szylin