Niezwykły kolaż z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

opublikowane: 30 kwi 2021, 01:54 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 30 kwi 2021, 03:28 ]
W ramach zajęć plastycznych uczniowie klas IV-VII wykonali prace plastyczne upamiętniające uchwalenie pierwszej w Europie i drugiej na świecie ustawy zasadniczej z 1791 roku.

W 230 rocznicę uchwalenia konstytucji 3 maja, uczniowie zdalnie uczestnicząc w życiu szkoły, wykonali plakaty inspirowane symbolami narodowymi, podkreślając tym samym znaczenie jakie przyniosła konstytucja w życiu naszego narodu .

Wszystkie prace plastyczne naszych uczniów posłużyły do wykonania kolażu o tematyce patriotycznej.

Lucyna Sozańska