Nocne Manewry Christmas is coming

opublikowane: 17 gru 2017, 12:58 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 17 gru 2017, 13:10 ]
W piątek 15 grudnia uczniowie klasy IV i V brali udział w Nocnych Manewrach pod hasłem Christmas is coming. Noc w szkole okazała się bardzo ekscytująca.Była pizza, świąteczne smakołyki, a emocje sięgnęły szczytu podczas gry w multimedialny quiz.  Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych poprzez  rozwiązywanie zadań gramatyczno - leksykalnych, śpiewanie piosenek, oglądanie filmu.  Uczestnicy przygotowali również plakaty prezentujące słownictwo związane ze świętami Bożego Narodzenia, które zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej. Szkolili również swoje umiejętności komunikacyjne, gdyż nauczyciele podczas całego cyklu zajęć rozmawiali z uczniami w języku angielskim.  Rano rozeszliśmy się do domu trochę niewyspani, ale pełni wrażeń.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji zajęć.

Ewa Świerszko
                                                                                                                                    Justyna Witkowska