Nocne manewry "Święty Patryk ćwiczy i liczy"

opublikowane: 11 kwi 2022, 01:03 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 kwi 2022, 09:28 ]
W piątek 8 kwietnia uczniowie klas IV-VIII brali udział w Nocnych Manewrach pod hasłem "Święty Patryk ćwiczy i liczy". Zabawa rozpoczęła od obejrzenia prezentacji, której celem było zapoznanie uczniów z tradycjami dnia św. Patryka. Uczniowie dowiedzieli się kim był Święty Patryk, co to jest shamrock oraz Leprechaun. Kolejną atrakcją było rozwiązywanie quizu kahoot, dzięki któremu uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o św. Patryku. W kolejnej części uczestnicy przygotowali  plakaty prezentujące informacje o św. Patryku i rozwiązywali zagadki matematyczne. Po przepysznej pizzy  uczniowie wraz z opiekunami udali się na boisko gdzie grali w rugby. Przed snem uczniowie ćwiczyli swój umysł grając w gry logiczne i planszowe a także obejrzeli film przygodowy. Noc w szkole okazała się bardzo ekscytująca. Rano rozeszliśmy się do domu trochę niewyspani, ale pełni wrażeń.

Karolina Taler
                                                                                                                                        Marta Hołownia- Dziewic