OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI „GÓRA 2018”

opublikowane: 13 lis 2018, 03:09 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 lis 2018, 13:13 ]
Blisko 900 osób brało udział w tegorocznym, jubileuszowym XXV Ogólnopolskim Biegu Niepodległościowym w Górze. O godzinie 10.00 na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze przy akompaniamencie hymnu olimpijskiego odbyło się wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt. Pani Burmistrz Irena Krzyszkiewicz uroczyście dokonała otwarcia biegu życząc jego uczestnikom wytrwałości.

Oprócz biegu głównego na 10km i najbardziej emocjonującego biegu przedszkolaków na 100m odbyło się osiem biegów młodzieżowych. Uczniowie naszej szkoły: Maria Bobela, Natalia Banasiewicz, Natalia Duchniak, Lena Halaberda, Aleksander Kaczor, Kacper Kornicki, Mikołaj Ozdoba, Anna Pawłowska, Zuzanna Żygadło, Laura Łuczak, Emilia Wiśniewska, Klaudia Trofluk, Przemysław Bobela,  Natalia Gil, Oliwier Mielczarek, Martyna Grabowska, Krystian Halaberda, sprawdzali się na dystansach w swoich kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Szylin