OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Góra 2019

opublikowane: 11 lis 2019, 09:57 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 lis 2019, 10:59 ]
11 listopada, jak co roku, odbyły się w Górze biegi uliczne, upamiętniające rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 1000 na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie zawodów, czyli  9 biegów dla dzieci i młodzieży oraz bieg główny na 10 kilometrów.

Uczniowie naszej szkoły zmagali się na dystansach siedmiu kategorii wiekowych, od przedszkolaków i pierwszoklasistów po uczniów klasy ósmej.  W to chłodne choć słoneczne przedpołudnie wszyscy świetnie poradzili sobie na swoich dystansach.

Dwóch z nich odniosło wielki sukces. Kacper Kornicki w biegu na 1400m wywalczył III miejsce w kategorii powiat górowski. Antoni Pawłowski w biegu na 2200m świetnie poradził sobie ze starszymi kolegami zdobywając III miejsce w kategorii powiat górowski.

Uczniowie reprezentujący nasza szkołę i przedszkole: Julia Trofluk, Martyna Trofluk, Jan Pieniak, Laura Łuczak, Gabriela Prokopczyk, Kacper Bidziński, Julia Bidzińska, Przemysław Bobela, Martyna Grabowska, Krystian Halaberda, Klaudia Trofluk, Hubert Borkowski, Jakub Pieniak, Maciej Duchniak, Lena Halaberda, Anna Pawłowska, Natalia Duchniak, Oliwia Głowacka, Wanessa Matyjewicz, Wiktor Matyjewicz, Maja Zdebska, Małgorzata Greń, Mikołaj Zarzycki.

Serdecznie gratulujemy!

Maria Kołtowska