Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

opublikowane: 6 mar 2017, 07:24 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 mar 2017, 02:57 ]
3 marca 2017 roku w sali Nadleśnictwa w Górze odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W gronie dwunastu uczniów reprezentujących sześć szkół podstawowych znalazły się dziewczęta z naszej szkoły Julia Maksymczuk i Dobrosława Kwartnik.

Po pierwszej, testowej części konkursu Dobrusia uplasowała się na miejscu drugim, Julia na czwartym. Jedynie trzy pierwsze osoby kwalifikowały się do etapu ustnego. Ostatecznie Dobrosława Kwartnik zdobyła w konkursie III miejsce.

Gratuluję!

Marta Hołownia-Dziewic