Olimpiada Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus. Sesja wiosenna

opublikowane: 11 cze 2019, 00:20 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 cze 2019, 14:25 ]
W maju uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus. Konkurs  pozwala  pobudzić  ducha olimpijskiej rywalizacji i dzięki temu staje się sposobem podnoszenia matematycznych umiejętności uczniów w naszej szkole. W tym konkursie nie ma przegranych jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwala poznać poziom wiedzy uczniów. W sesji wiosennej w konkursie uczestniczyło 18 uczniów z czego połowa uzyskała tytuł laureata.

Laureaci konkursu:

II stopnia