„PĄCZKI DO RĄCZKI”

opublikowane: 14 lut 2020, 13:15 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 lut 2020, 13:19 ]
W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy tłusty czwartek nieco wcześniej – 6 lutego 2020 r. Powodem tego była bardzo słodka akcja charytatywna „Pączki do rączki”, do której nasza szkoła przystąpiła już po raz drugi. Tego dnia uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły aktywnie włączyli się do akcji. Wszyscy ze smakiem zajadali przepyszne pączki. W tym roku udało nam się zebrać kwotę 533,11 zł i te pieniążki  trafią do trójki dzieci: 11-letniego Kamila, 3-letniego Jasia i 5-miesięcznego Antosia.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, bezinteresowną pomoc i wsparcie akcji.

Karolina Taler, Małgorzata Szylin