Pasowanie na czytelnika

opublikowane: 13 gru 2021, 07:58 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 15 gru 2021, 01:04 ]
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniu 13 grudnia 2021 roku, uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Pasowanie na czytelnika jest jednym z ważniejszych momentów biblioteki, na który uczniowie czekają z niecierpliwością. Pierwszaki wykazały się dużą wiedzą z zakresu działalności biblioteki oraz świetnie odgadywały zagadki dotyczące książek. Dowiedziały się też jak należy dbać o książki i czego nie wolno robić czytając je. Na koniec uczniowie złożyli przyrzeczenie, a dyrektor szkoły, Pan Leszek Stecki, dokonał aktu pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, uczniowie otrzymali dyplomy i słodki upominek. Naszym najmłodszym czytelnikom życzymy ciekawych przygód w świecie książek.

Agnieszka Wesołowska