PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

opublikowane: 17 sty 2022, 00:37 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 sty 2022, 14:29 ]
W styczniu w Przedszkolu odbyła się bardzo ważna i wyjątkowa  uroczystość- Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy "Kubusie" i "Smerfy". Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki  oraz wierszyki, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dla większości dzieci był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką. Pasowania dokonał Pan Dyrektor Leszek Stecki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę pasowania dzieci otrzymały dyplomy, słodycze oraz książeczki ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość zakończono pamiątkowym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem-był to przepyszny tort i ciasto.

Maria Kołtowska