PASOWANIE NA STARSZAKA

opublikowane: 6 gru 2017, 14:04 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 6 gru 2017, 14:08 ]

6 grudnia 2017r. dla dzieci z grypy „Smerfy" był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń.  Właśnie w tym dniu w obecności zaproszonych gości, rodziców oraz uczniów naszej szkoły dzieci przeżyły ważną uroczystość, którą jest Pasowanie na Starszaka. Podczas uroczystości  dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Odważnie mówiły wierszyki, śpiewał i tańczyły a następnie z ogromną powagą złożyły uroczyste ślubowanie i przyjęły z rąk Pana Dyrektora pasowanie specjalnym ołówkiem. Na  pamiątkę  tego  wydarzenia otrzymały dyplomy i rożki obfitości. Po uroczystym pasowaniu na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Od dziś wszystkie dzieci z grupy „Smerfy” są już prawdziwymi starszakami i jako najstarsi w przedszkolu postarają się być przykładem dla młodszych kolegów i koleżanek.

Maria Kołtowska