PASOWANIE NA UCZNIA

opublikowane: 16 paź 2020, 01:18 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 paź 2020, 03:27 ]

15 października 2020 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia 11 uczniów z kl. I. W uroczystości wziął udział Pan Dyrektor Leszek Stecki, nauczyciele, rodzice uczniów kl. I oraz uczniowie kl. II i III. Dzieci rozpoczęły uroczystość występem artystycznym podczas, którego recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonał dyrektor szkoły. Każdy pierwszak otrzymał pamiątkowy Dyplom Pasowania na Ucznia. Pan dyrektor oraz rodzice wręczyli pierwszakom upominki. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i dzieci udały się na poczęstunek. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.

M. Szylin