Pierwszy Dzień Wiosny

opublikowane: 21 mar 2018, 06:14 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 mar 2018, 09:03 ]
21. 03. 2018 r. w naszej szkole jak co roku świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Imprezę przygotował i przeprowadził samorząd uczniowski pod opieką Pani Lilii Burdziłowskiej. W tym dniu odbył się turniej "Kocham Cię Wiosno", wzorowany na telewizyjnym programie rozrywkowym. Zawodnicy z poszczególnych klas tworzyli zespoły, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach: kalambury, odgadywanie melodii, zgadnij kim jestem?, 5 sekund, rebusy, krzyżówki,  wyjaśnianie pojęć,  skakanie na skakance w tył czy kręcenie hula hopem. W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy nagrodzić klasę, która ma najwyższą frekwencję "Miotłą antywagarowicza". Ten zaszczytny tytuł przypadł klasie IV. W ten zabawny sposób przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Teraz z niecierpliwością czekamy na wiosnę za naszymi oknami!

Lilia Burdziłowska