„PODARUJ MISIA” ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 25.11.2016 R.

opublikowane: 5 gru 2016, 04:18 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 5 gru 2016, 04:26 ]

Przy okazji tego pięknego święta dołączyliśmy się do rozpowszechnionej przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Bolesława Prusa akcji charytatywnej „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei”. Uczniowie i przedszkolaki naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę pluszaków i z ogromną radością ofiarowali je chorym dzieciom z oddziału onkologicznego we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić! Jesteśmy ogromnie wdzięczni dzieciom i rodzicom za okazane serce. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że potrafimy dzielić się z potrzebującym.

Ewa Pieprzyk

Maria Kołtowska