Podsumowanie konkursów i wręczenie kart rowerowych

opublikowane: 23 cze 2016, 05:21 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 23 cze 2016, 05:31 ]
23 czerwca w hali sportowej odbyło się uroczyste wręczenie kart rowerowych dla uczniów klas IV. Wręczenia kart dokonał dyrektor szkoły Leszek Stecki. Uczniowie otrzymali również opaski odblaskowe. Gratulujemy małym kierowcom i życzymy im bezpieczniej jazdy.
W tym dniu dokonano również podsumowania konkursów matematycznych, informatycznych i czytelniczych.
Za godne reprezentowanie szkoły w matematycznych konkursach powiatowych i ogólnopolskich nagrodę książkową otrzymał Dominik Dul. Piotr Koszowski, Dominik Dul, Nikodem Pawłowski oraz Patrycja Przygucka otrzymali dyplomy za szkolny etap XV Powiatowego Konkursu Matematycznego. Natomiast Patrycja Przygucka, Maria Bobela oraz Natalia Przygucka otrzymały nagrody za reprezentowanie szkoły w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym.

Pani Czesława Zabłocka podsumowała konkurs czytelniczy "Czytam, wiem, rozumiem":

W klasach I - III
I miejsce - Filip Siekanowicz
II miejsce Zuzanna Urbaniak, Bartosz Marciniszyn
III miejsce - Małgorzata Greń

W klasach IV -VI
I miejsce - Martyna Wróbel, Wiktor Galicki
II miejsce - Wiktoria Szara
III miejsce - Maria Bobela

Pozostali uczestnicy otrzymali  pamiątkowe dyplomy.

Pani Karolina Taler wręczyła listy gratulacyjne Klaudii Janas i Natalii Banasiewicz za konkurs o mleku.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Lilia Burdziłowska