Podsumowanie Konkursu Informatycznego

opublikowane: 23 kwi 2018, 23:04 przez witoszyce szkola
Dnia 23 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Górowskich Konkursów Informatycznych i Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego "MatGura".  Uczeń naszej szkoły Maciej Mikołajczyk zdobył II miejsce w XVIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem programów użytkowych, szkoły podstawowe - „Rok dla Niepodległej". Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań informatycznych młodzieży, popularyzowanie wykorzystania komputera do rozwiązywania problemów, stworzenie możliwości szlachetnej rywalizacji uczniów uzdolnionych, a nauczycielom warunków twórczej pracy z młodzieżą.

Gratulujemy!!!!

Lilia Burdziłowska