Podwórko Talentów NIVEA

opublikowane: 14 cze 2017, 03:29 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 cze 2017, 03:32 ]

Gmina Góra bierze udział w kolejnej edycji konkursu Podwórko Talentów NIVEA.
W I etapie zadanie konkursowe polegało na zgłoszeniu do konkursu 3 minutowego filmu promującego talenty uczniów w wieku od 6 do 14 lat.

Od 9.06 do 31.07 można głosować na filmy, które przeszły do II etapu konkursu. Wśród nich jest też film zgłoszony przez naszą gminę.

Można na niego głosować poprzez stronę: http://podworko.nivea.pl/lokalizacja/410-gora
Każdy uczestnik głosowania może codziennie oddać po jednym głosie z każdego posiadanego adresu mailowego. Wystarczy się na początku zarejestrować i aktywować link. W kolejnych dniach głosowanie odbywa się po zalogowaniu.

W głosowaniu bierze udział 200 filmów, z czego dzięki głosowaniu internautów wybranych zostanie 20 z największą liczbą oddanych głosów. Na wskazanej przez zwycięskich uczestników lokalizacji wybudowane zostaną  do 31 grudnia 2017 r. place zabaw według projektu przygotowanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. zwane Podwórkiem Talentów NIVEA.
Film dla gminy Góra przygotowali trzej uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze należący do koła filmowego „Oko kamery”: Patryk Lesiecki, Jakub Łopata i Adrian Makles. Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Teresy Witkowskiej.
Zachęcamy do codziennego oddawania głosów.