Andrzejki w klasach I-III

opublikowane: 26 lis 2016, 05:23 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 lis 2016, 05:26 ]
Andrzejki to stara tradycja ludowa, która  przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.  Wszyscy wierzą, że ten dzień uchyli rąbka tajemnicy naszej przyszłości. 24 listopada 2016 roku w zaczarowany świat magii i wróżb  przenieśli się uczniowie z klasy I, II i III.  Andrzejkowe wróżby przepowiadały dzieciom przyszłość, np. kim będą w przyszłości, gdzie udadzą się w podróż, czego powinny się wystrzegać. Nie zabrakło również ustawiania bucików. Każdy mógł również powróżyć sobie, przebijając szpilką papierowe serce z napisanymi imionami.  Nie zabrakło zabaw przy muzyce oraz pysznych ciast upieczonych przez mamusie. Andrzejkowe wróżby i zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i                                                         emocji.

Barbara Czarna                                                                                                                                       Marzena Rogasik
                                                                                                                                      Małgorzata Szylin