Wycieczka do Jump World

opublikowane: 12 gru 2018, 11:46 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 20 gru 2018, 03:33 ]
12 grudnia 2018 r grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką Pani Marty Hołownia-Dziewic, Pani Lilii Burdziłowskiej, Pani Joanny Marciniszyn oraz Pani Agnieszki Greń wybrała się do parku trampolin Jump World w Lesznie. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. toru przeszkód, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Jump World sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało młodzieży wyładowanie emocji, złapanie pozytywnej energii oraz jeszcze lepszą integrację. Uczniowie wrócili z wycieczki zmęczeni ale zadowoleni.

Lilia Burdziłowska