opublikowane: 30 lis 2018, 14:01 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 8 gru 2018, 14:08 ]
30 listopada odbył się XVI Powiatowy Turniej "Dzień Matematyki i Sportu" w kategorii klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum. Organizatorem  turnieju było  PCDN i PPP w Górze.  Rozgrywki odbywały się w Hali Arkadia w Górze. Turniej miał charakter zabawy sportowo-umysłowej.
Celem turnieju jest propagowanie matematyki wśród młodzieży, rozwijanie zainteresowań sportowych oraz wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji. Drużyny startowały na przemian w pięciu konkurencjach matematycznych i pięciu sportowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Maria Bobela, Natalia Przygucka, Karolina Lak, Arkadiusz Gawil, Antoni Pawłowski i Sebastian Drozdalski.

Lilia Burdziłowska
                                                                                                                                             Marta Hołownia-Dziewic