ŚWIĘTA WIELKANOCNE W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 1 kwi 2016, 09:41 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 4 kwi 2016, 14:48 ]
Miesiąc marzec wprowadził do przedszkola w Witoszycach atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem malowały pisanki, wykonywały świąteczne dekoracje, siały rzeżuchę  i owies.

Dzieci poznały również różne tradycje wielkanocne . Najbardziej spodobał im się  zwyczaj chowania upominków przez Zajączka Wielkanocnego, który jak co roku odwiedził przedszkolaków. Dzieci oczekiwały na niego z ogromną niecierpliwością. Zajączek zrobił ogromną niespodziankę dzieciom, zostawiając koszyczki wielkanocne ze świątecznymi prezentami koło szkoły. Trzeba przyznać, że Zajączek sprytnie ukrył koszyczki, ponieważ niektóre dzieci długo ich szukały. Pomimo tego, sprawiło im to olbrzymią radość. Był to wspaniały dzień, pełen wrażeń i niespodzianek.

Anna Kołata