Powiatowy Konkurs Matematyczny

opublikowane: 19 maj 2019, 23:32 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 24 maj 2019, 01:33 ]
W  lutym w naszej szkole zostały przeprowadzone etapy szkolne XVIII Powiatowego Konkursu Matematycznego w dwóch kategoriach dla uczniów klas IV-VI oraz dla uczniów klas VII-VIII.  Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

W kategorii klas IV-VI

I miejsce -     Maciej Mikołajczyk

II miejsce  -  Zuzanna Ślosarczyk

III miejsce -  Konrad Kisała

W kategorii klas VII-VIII

I miejsce  Maria Bobela

II miejsce Dobrosława Kwartnik

III miejsce Natalia Przygucka

Maciej Mikołajczyk  zakwalifikował się do etapu powiatowego, który odbył się 14 maja 2019r. w Górze gdzie uzyskał I miejsce w kategorii klas IV-VI.

Serdecznie Gratuluję!!!
                                                                                                                                Lilia Burdziłowska